Hakkımızda

  2009 yılında kurulan Firmamız; kurulduğu günden bu yana Oto Müzik ve Görüntü Sistemleri ile Gaziantep halkına hizmet vermektedir. Gaziantep’in saygın firmalarında kariyerini tamamlayan ekibimiz genç, dinamik ve eğitimli kadrosu ile kaliteli hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.
  Oto Müzik ve Görüntü sektöründe Gaziantep de önemli yere bir sahip olan Prestij Elektronik bayisi olduğu Markalar ve orijinal aksesuarlarının yanı sıra her türlü teknik servis hizmetini sahip olduğu teknolojik birikim ile müşterilerine sunmaktadır…

  Misyonumuz
  Oto Müzik ve Görüntü sektörün de Dünyanın en iyi markalarını müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümler ve yüksek kalite ile sunmak.

  Kalite Politikamız
  Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını öncelikle doğru olarak anlamak, kendilerine ihtiyaçlarını karşılayacak yüksek teknoloji hizmet ürünlerini planlamak ve bunları yüksek standardı en ekonomik şekilde sunmak birinci görevimizdir. Dünya'da sektörümüz ile ilgili en son gelişme ve teknolojileri yakından izleyerek, Türkiye şartlarına adapte etmeyi ve müşterilerimizin istifadesine sunma görev bilinci ile sektörümüzün en iyisi olmayı hedefledik.

  İlkelerimiz
  1- Ülke ekonomisine azami katkıda bulunmak.
  2- Teknolojiyi yakından takip etmek.
  3- Kaliteden ödün vermemek
  4- İnsan ve çevre haklarına saygılı olmak.
  5- Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.
  6- Yaptığı işlerde önce kendi vicdanını sorgulamak
  7- Tüm müşteri ve rakipleriyle dost olmak